Ürünleri Filtrele
Spor/Mayo
Filtrele
{{translate.categories}}
{{F.NAME}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}

Yeni Sezon Spor Haşema Modelleri ve Fiyatları

Her sezon yeni renk, desen ve modellerle piyasaya sunulan haşemalar, havuz ve plaj modasının önde gelen parçalarına arasında yer alıyor. Tesettürlü kadınların deniz ve havuza gönlünce girebilmesine olanak sağlayan haşema modelleri yaz kış demeden güncellenmeye devam ediyor. Sadece şıklık değil sağladığı konfor açısından da oldukça önemli olan haşemalar kadınların alırken belki de en çok dikkat ettiği ürünlerin başında geliyor.

Tatilde, deniz ve havuz kenarında şık olmak isteyen kadınlar birbirinden farklı haşema modellerini tercih ediyor. Ancak şıklığın yanı sıra haşemanın kullanıldığı esnada yaşanılan rahatlık da esas tercih sebeplerinden biri olarak değerlendiriliyor. Zira ıslak haşemanın cilde uzun süre temas etmesi hem rahatsız bir durum oluştururken hem de cilt sorunlarına yol açabiliyor. Bu nedenle de uzmanlar haşema alırken oldukça dikkat etmek gerektiği konusunda uyarıyor. 

Haşema Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tesettür haşema çeşitlerini bu kadar dikkate değer yapan şeylerin başında sudan çıkıldığında çabuk kuruması geliyor. Yüzme arasında, kenarda dinlenirken veya yemek molasında devamlı üzerini değiştirmek durumunda kalmak istemeyen kadınların ilk baktıkları şey haşemanın çabuk kuruması oluyor. Uzun süre tene temas eden ıslak haşema büyük oranda rahatsızlık vereceği için üretimde kullanılan kumaşın su tutmayan özellikte olması bekleniyor.

Bununla birlikte ister havuz olsun ister deniz, kadınlar suyun içinden çıktıklarında haşemanın vücuda yapışmıyor özellikte olması büyük önem taşıyor. Kaliteli kumaş kullanılmadığında ıslanan haşema vücuda yapışıyor. Özellikle sudan çıkılırken bu durum tesettürlü kadınlar için büyük problem oluşturuyor.  Haşema takımı alırken bu yüzden kumaşa dikkat edilmesi ve ıslandığında vücuda yapışmayacak bir ürün tercih edilmesi gerekiyor.

En Çok Tercih Edilen Haşema Modelleri

Tesettürlü kadınların plaj ve havuz modasının en önemli parçası olan haşemalar pek çok farklı model ve tarzda üretiliyor. Yarım boy haşema modellerinin yanı sıra bileğe kadar uzanan haşemalar da kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor.

Tüm bunlarla birlikte günlük yaşamda da rahatlıktan yana olanlar ise plaj şıklığını spor haşema takımları ile tamamlıyor. Minimal çizgilerle üretilen spor haşema modelleri daha sade bir görünüme sahip olurken aynı zamanda kişinin stilini her yerde ve koşulda yansıtmasına imkan sağlıyor.

Her yaştan kadının zevkine hitap edecek ürünleri piyasaya süren Zülays, mayo ve haşema modelleri ile de rakipleri ile arasına belirgin bir çizgi çekiyor. Kısa kol ve sıfır kol mayo modelleri ile deniz giyiminde daha muhafazakâr bir tarzı tercih edenleri de tatmin edecek ürünleri beğeniye sunan zulays.com farklı renk, desen ve modellerdeki haşema modelleri ile de geniş bir seçenek imkanı sağlıyor.

Yeni Sezon Tesettür Giyim Trendleri

Hem muhafazakâr bir yaşam tarzına sahip hem de şıklığından asla vazgeçmeyen kadınların tercihleri de sezondan sezona değişiklik gösteriyor. Kimi dönemlerde tesettür takımlar en çok tercih edilen ürünler olurken, kimi zaman ise tesettür elbise modelleri kadınların dolabında daha sık yer alıyor.

Tesettür kışlık kaban modellerinden tesettür haşema çeşitlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Zülays, her sezon tesettür giyim modasına yön veren markalardan biri olmaya devam ediyor. Alt giyim, üst giyim, dış giyim, spor giyim ve şal-eşarp koleksiyonlarına kadar binlerce farklı ürünü kullanıcının beğenisine sunan markada yeni sezonla birlikte tunik modelleri büyük ilgi görüyor.

Hem klasik tarzda hem de spor tarzda rahatlıkla kullanılan tesettür tunik modelleri her yaştan kadının dolabında anahtar parça olarak yer alıyor. Günlük hayatta daha spor ve salaş modellerin yer aldığı tunikler, özel günlerde ise klasik çizgiler ve ince detaylarla kadınların şıklığının tamamlayıcısı olmaya devam ediyor. Sezon renkleriyle üretilen tunikler pantolon, eşofman, etek ve taytlarla kullanılabiliyor böylelikle tek bir parça ile birden çok kombin elde ediliyor.

Yeni sezonun gözdesi olan parçalar arasında ise birbirinden farklı tarzlarda üretilen tulum modelleri bulunuyor. Hem klasik hem de spor tarz sevenlerin beğenisine uygun şekilde üretilen tulumlarda kullanılan kumaşlar ve detaylar kıyafetin ne zaman ve hangi ortamda giyileceğini etkiliyor. Spor tarz sevenler için kargo cepli, rahat kesimli, pamuk ve keten kumaşlardan üretilen tulum çeşitleri bir adım öne çıkıyor. Ancak özel günlerde giyilmek üzere klasik tarzda üretilen tulumlarda model ve kumaş arda model olarak ise bele oturan modellerin daha çok ilgi çektiği görülüyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.