buyuk-indirim.jpg (215 KB)
Hakkımızda

Hakkımızda2010 yılında Ays Ayshanmoda Tekstil adı altında kurduğumuz toptan firmamızla hedef kitle ve tesettür firmalarının istek ve ihtiyaçlarına hakim olduk. Genç yetişkin demeden, tüm kuşağın tesettür giyimden beklentilerini karşılamak doğrultusunda genel bir adım attıktan sonra çemberi genişleterek 2019 yılında Zülays'la perakende satışa başladık. Toptan satışla dünyaya açılırken dünyadaki birçok tesettür biçimini de Zülays'ta harmanladık.

Her kadının kendini bulduğu bir tarz vardır. Zülays'ta tesettürün tüm tarzlarını bulabilirsiniz. Zülays, tek tip ürün sistemiyle çalışmadan her yaşa, her tarza ve tesettürün her çeşidine hitap ediyor. Kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız hiçbir kalıba girmeden kendinizi bulabileceğiniz Zulays.com, aklınızdaki dış kimliğinize hizmet etmekte sınır tanımamaktadır. Ürünlerimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve sürekli kalite kontrolü yapılarak üretilmektedir.

Zülays, değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kendisini ve ürün çeşitlerini sürekli yenilemekte ve çoğaltmaktadır. Kendinizi Zülays'ta henüz bulmadıysanız, çok geç olmadan bulacaksınız.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.