Filtreler

Seçinleri Uygula
Seçinleri Temizle
Sıralama seçin
Filtre
Tükenenleri Gösterme
Toplam 46 ürün görüntüleniyor.

Tesettür Pantolon Modelleri

Tesettür pantolon çeşitleri genellikle bol kesim ve dökümlü modellerden oluşur. Özellikle son yıllarda ve günümüzde tesettür giyimi tercih edenler, pantolon seçimlerinde tek bir kritere sıkışıp kalmak istemiyor ve yeni, şık alternatifler arıyorlar. Bu arayış daha çok genç tesettürlü hanımların modern bir tarz yakalamak istemesi sonucu ortaya çıkıyor. Bu ihtiyaca cevap vermek isteyen Zülays, genç kadın tesettür modasına yön verecek farklı pantolon modelleri üretiyor. Yani artık gençler için bol tesettür pantolon tek seçenek değil. Dar kalıp İspanyol paça pantolon modelleri ile mom jean pantolon çeşitleri Zülays’ın tesettür pantolon kategorisinde bulunuyor. Seçeceğiniz Zülays pantolonları Zülays üst giyim ürünleriyle kombinlemeyi unutmayın.

Duble Kumaş Pantolon

Sıklıkla kış ve sonbahar aylarında kullanılan bir kumaş türü olan duble kumaş, pantolonda kalite arayanların ihtiyacına cevap verir. Duble kumaş; polyester, yün, ipek, pamuk ve viskon gibi birden fazla iplikten üretildiği için çok sağlıklı ve rahattır. Bunun yanı sıra, çift taraflı kullanım özgürlüğü sunar. Yani bu kumaşların tersi de giyilebilir. İki yüzü farklı renklerden oluşan duble kumaştan üretilmiş pantolonlar, likralı olduğu için giyenlere ayrıca bir rahatlık ve konfor sağlarlar. Isıyı içeride tuttukları için yaz aylarına uygun olmayan duble kumaşlı pantolonlar, soğuk aylarda ve geçiş mevsimlerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Zülays’ın duble kumaştan ürettiği İspanyol paça pantolon modelleri dar kalıptır ve altına giyilecek kalın ya da ince tabanlı topuklu bot ile ayakkabılarınızı saklayarak sizi daha zarif, daha uzun ve olduğunuzdan daha ince gösterir.

Zülays Mom Jean Pantolon Modelleri

Kot pantolonlar hiçbirimizin vazgeçemediği ürünlerdir. Hem şık hem dayanıklı bir pantolon türü olan kotlar, bilindiği gibi denim kumaşlardan yapılır. Bu kumaşlar, tamamen pamuklu olup çok sağlıklıdır. Kalın dokunduğu zaman hava geçirgenliği azalıp sıcak tutan, ince dokunduğunda da asla terletmeyen kot kumaşları son derece şık bir görünüm elde etmenizi sağlar. Modeline göre her tarza uyum sağlayabilen kotlar, tesettür giyimde de çok önemli bir yer tutar. Genç tesettür modasının en beğenilen pantolon modellerinden biri olan mom jeanler, son yıllarda çok revaçta. Çok genç ve dinamik bir havaya bürünmeyi sağlayan mom jean tesettür kombin arayışına en iyi cevaptır. Genç tesettürlü hanımların severek giydiği mom jean pantolon, neredeyse üstüne giyeceğiniz her türlü sweatshirt, gömlek, bluz, kazak, süveter ve dış giyim ürünlerine uyum sağlar.


Mom jean pantolon tercihinin genç tesettür giyimde bu kadar çok tercih edilmesinin bir nedeni de bohem görüntüsünün ardında yakaladığınız havanın yanında vücuda tam oturmaması ve hatları belli etmemesidir. Mom jean tesettür kombin yaparken üst parçanız ne olursa olsun ayakkabı tercihiniz çok geniş yelpazede olabilir. Mom jean pantolon, altına giyeceğiniz topuklu bot ve ayakkabılar, postallar ve botlar ile spor tarz ayakkabıları kaldırabilir.

Devamını Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.