Kategorinin Öne Çıkanları

Filtreler

Seçinleri Uygula
Seçinleri Temizle
Sıralama seçin
Filtre
Tükenenleri Gösterme
Toplam 141 ürün görüntüleniyor.

Tesettür Spor Giyim

Tesettür giyim denildiğinde hepimizin aklına klasik giyimin asaleti ve şıklığı gelir. Tesettürlü hanımların hep klasik giyinmek istediğini sanırız. Oysa ki bu, tesettür moda markalarının üretim anlamında kısırlığının bir göstergesidir ve tesettürlü hanımlar sadece klasik tarza mahkûm olmak istemezler. Günümüzde özellikle genç tesettürlü hanımlar spor kıyafetlere çok fazla ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle de tesettürlü kadınlar için özel olarak tasarlanmış spor kıyafetlere olan talep artıyor.


tesettür spor giyim ürünleri arasında en çok arzulananlar eşofman takımı, tunik sweatshirt ve alt eşofman parçaları oluyor. Zülays olarak spor tesettür kombinleri oluşturabilmeniz için bütün ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda Zülays, çeşit çeşit eşofman takımlarının, sweatlerin ve alt eşofmanların üretimini yapıyor. Sitemizden alacağınız spor kıyafetlerinizin üzerine kış aylarında giyebileceğiniz spor şişme montlar ile spor kabanlar ve trençkotları da sitemizde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Tesettür Eşofman Takımı Modelleri

Eşofman takımı, eşofman alt üst parçaları ile sweatshirt çeşitleri spor ve egzersiz yapmak isteyen tesettürlü hanımların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde her markada bulunmaz. Spor giyim malzemeleri genellikle bedene oturan ve hatları fazlasıyla belli eden ürünleri kapsar. Ancak bu dar ürünler, tesettürlü hanımlar için uygun değildir. Tesettür modasına özel olarak üretim yapan Zülays, tesettür spor giyim ürünlerinin vazgeçilmezi olan parçaları sizler için üretirken sadece egzersiz anlarını düşünmedi. Günlük olarak da giyebileceğiniz spor giysiler, sizlerin konforu ve muhafazakâr tarzın olanakları harmanlanarak Zülays tarafından tasarlandı.


Spor tesettür kombinleri gönül rahatlığıyla yapabilmeniz için dizayn edilmiş ürünler oldukça fonksiyonel parçalardır. Yani hem rahatınız hem tarzınız düşünülerek hazırlandı. Zülays geniş spor koleksiyonundan alacağınız eşofman takımlarını isterseniz evde, isterseniz sokakta ya da kısa ziyaretlerinizde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda piknik ve yürüyüşlerinizde de sizi son derece rahat ettirecek takımları uygun fiyatlar ile Zülays’tan bir tık ile edinebilirsiniz.

Alt Eşofman ve Sweatshirt Kombinleri

Tek renk ve tek model giyinmeyi sevmeyenler ya da bundan sıkılanlar için spor giyimde eşofman takımları yerine sweatler ve altlar ayrı ayrı üretilebiliyor. Kişiliğinizin renkliliğini yansıtabileceğiniz spor kombinleri yaparken her parçayı farklı renk ve modelden seçebilmenize olanak sağlayan Zülays, tek eşofman ve sweatleri sizlere sunuyor. Zülays kalitesi ile eşofmanları takım halinde satın almak istemeyen tesettürlü hanımlar için ayrı ayrı tasarladığımız sweatshirt ve alt eşofmanları zevkinize göre, dilediğiniz gibi kombinlemeniz artık mümkün. Zülays olarak geniş seçenek yelpazesiyle spor şıklığınızı beslerken rahatlığınızı ve konforunuzu da düşündük. İçinde rahatça hareket edeceğiniz, teninize nefes aldırırken beden hatlarınızı belli etmeyen ve içini göstermeyen eşofman ve sweatleri spor yaparken kullanabileceğiniz gibi günlük kullanıma da uygun hale getirdik. Evde de güvenle giyebileceğiniz sweat ve eşofmanları birbirinden farklı model ve renkte Zulays.com’da bulabilir, çık ve rahat tesettür spor kombinleri oluşturabilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.