Filtreler

Seçinleri Uygula
Seçinleri Temizle
Sıralama seçin
Filtre
Tükenenleri Gösterme
Toplam 66 ürün görüntüleniyor.

Tesettür Süveter ve Tesettür Kazak Modelleri

Kışlık giyim ürünlerinden olan kazak ve süveterler tesettür modasında da sıklıkla kendine yer bulan parçalardır. Tesettür kazak ve tesettür süveter modelleri sadece kış aylarında kullanılmakla kalmayıp yaz ve bahar mevsimlerinde de kombinlerin vazgeçilmezi oluyor. Soğuk zamanlarda kışlık tesettür kazak modelleri tercih edilirken ara mevsimler ile sıcak aylarda triko kazak tesettür giyiminde çok kullanılıyor.

İslami giyim tarzına uygun parçalar seçen kadınların kadın tesettür kazak ve süveterlere yoğun olarak rağbet etmesinin tek nedeni her mevsim kullanıma uygun olmaları değil. Bu ürünler her tarzda ve her yaşta kadına hitap etmesi ile de biliniyor. Yaşınız ne olursa olsun kazak ve süveter kadın tesettür modasında önemli bir yere sahip. İster spor ister klasik tarz giyinin, isterseniz de günlük olarak kullanın, her çeşit tesettür kazak ve tesettür süveter modelini Zülays’tan sipariş ederek bu ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

 

Tesettür Kazak Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Tesettür kazak alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta şıklıktan ödün vermeden beden hatlarının gizlenmesidir. Bunun için tesettür uzun kazak modellerini tercih etmeniz uygun olacaktır. Tesettür kıyafetlerinde sadece uzunluk yeterli değildir. Tesettürlü kadınlar kollar ve boyun bölgesinin açıkta kalmamasına da özen gösterirler.

Bilindiği gibi tesettür giyim uzun kollu üstlerin tercih edildiği kombinlerden oluşur. Ama düz kollar kıyafetin çok sade olması sonucunu da beraberinde getirir. Bu nedenle tesettür kazak modelleri tasarlanırken yaka ve kollara hareket katılması ürünün daha çarpıcı ve daha estetik gözükmesini sağlar. Siz de kıyafet seçiminde gösterişten hoşlanıyorsanız yakası ve kolları dantelli modelleri tercih edebilirsiniz. Unutmayın balon kol kazak tesettür giyiminin en sevilen parçalarından biri. Zevkinize göre kolları balon modelleri tercih ederek kombininize hareket katabilirsiniz.

Tesettür giyimde boyun ve yaka bölgesini de kapatacak ürünler tercih edilir. Bu da tesettür boğazlı kazak modellerini başörtülü kadınlar nezdinde popüler yapıyor. Tesettür giyimin olmazsa olmazı uzun kıyafetlerdir. Bu da tesettür kazak modelleri tercihinde uzunluk ve yaka bölgesini gizleme özellikleri birleştiğinde boğazlı uzun kazak çeşitlerinin çokça seçilmesi anlamına geliyor.

 

Tesettür Kazak Nasıl Kombinlenir?

Tesettür kazak modelleri içinde fazlaca revaçta olan uzun triko kazak ve uzun süveter çeşitleridir. Çünkü uzun kazak çeşitleri ile uzun süveter tesettür giyime oldukça uygun parçalardır. Burada amaç vücut hatlarını belirginleştirmeden bedenin belli yerlerini örtmek olduğundan uzun giysiler tesettür modasının vazgeçilmezi olmaktadır. Son yılların trendi olan oversize modası çerçevesinde diz hizasına inen modeller başörtülü kadınların da favorsi konumundadır. Bu nedenle uzun kazak modelleri bayan alıcılar tarafından gönül rahatlığı ile tercih ediliyor. Tesettür giyimde uzun kazaklar kombinlenirken klasik bir görünüm için İspanyol paça pantolonlar ve kumaş pantolonlar kullanılırken spor bir stil elde etmek isteyen kadınlar mom jeeans ve double paça pantolonları seçiyor. Ayrıca uzun kazakların üzerine kazak boyunu biraz geçecek şekilde kap ve trençkotlar çok yakışıyor.

Tesettür giyimde uzun kazakların yanında yeni trend olan crop kazaklar da kullanılabilir. Crop kazaklar çok şık görünen ürünler olmalarının yanında rahat ve kadınsı bir görünüm elde etmenin de anahtarları oldukları için tesettürlü kadınların da gözdesi haline geldi. Bu kazaklar tesettürlü kadınların eteklerle kombin edebileceği parçalar.

 

Tesettür Süveter Kombinleri Nasıl Yapılır?

Süveter geçmişten günümüze eskimeyen ürünler. Her tarz giyimde karşılık bulan süveterler tesettürlü hanımlar tarafından da çok seviliyor. Başörtülü kadınlar daha çok uzun süveter modellerine yöneliyorlar. Fakat uzun süveterlerle kombin yapmak sanıldığı kadar basit olmuyor. Bu ürünler ile yapacağınız kombinlerde avantajınız içine dar bir body ya da bluz giyebilmenizdir. Böylece daha şık bir görünüm sağlamış olursunuz. Uzun süveter çeşitlerini ise bol paça pantolonlarla kombinleyerek salaş ve modern bir tarz yakalarsınız. Bu kombinde püsküllü kol çantaları kullanmanız ise iyi bir seçim olacaktır.

Spor bir tarz yakalamak için süveterleri kullanabilirsiniz. Süveterinizin içine giyeceğiniz bir bol bir sweatshirt ve üzerinize alacağınız şişme bir mont havanızı tamamen spor yapar. Bu kombinin altına kalın tabanlı spor ayakkabıları giymeyi ve bir sırt çantası takmayı da unutmayın.

Tesettür süveter modelleri boyları uzun olmayan çeşitlerde de tercih edilebilir. Çünkü süveterlerin en güzel özelliği içine giyilen parçanın kollardan ve yakadan gözükmesidir. Kol ve yakadan gözüken parçanın süveterin altından sarkıtılmasında sakınca yoktur. Dolayısıyla kısa süveterinizi uzun bir gömlek ya da bluz ile tamamlayabilirsiniz. Bu kombinin altına ise daha dar kesim bir pantolon giyerek şık görünebilirsiniz. Kombininizi ise ince topuklu botlar ve stilettolar ile süsleyerek klasik bir görünüme imza atabilirsiniz. Ayrıca clutch çantalar ile abiye şıklığını doruk noktasına çıkarmanız da mümkün.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.