Popup3.jpg (33 KB)

Blog

13 Şubat 2023
Her Yaşın Ayrı Tarzı Vardır

Her yaşın kendine özgü bir güzelliği ve bir tarzı vardır. Bu tarz yaşam tarzı, hayattaki öncelikler, ilişkiler ve daha pek çok şeyi kapsar.

23 Ocak 2023
Kadınların Ne Giymeliyim Derdi

Her sabah kalktığınızda yeni bir güne uyanmak yeni bir siz olmak ve yeni kıyafet kombinasyonları denemek bir süre sonra hayli can sıkıcı olmaya başlayabiliyor. 

15 Haziran 2022
Çağdaş Stile Eşlik Eden Tesettür Giyim Kombinleri

Moda haftalarını izlerken adeta bir görsel şölen yaşatan kreasyonlar, sezon trendlerinin ilk habercisi.

15 Haziran 2022
Tesettür Giyim İmajınızla Fark Yaratın!

Bazı giyim ürünleri vardır, denediğiniz andan itibaren "Buranın patronu benim!" havası yaratır ya da görselliği ile göz kamaştırıcı olabilir. Zülays'ta yer alan modeller, tesettür giyim alanında farklı kesimler ve çizgiler arayanlara hitap ediyor.

14 Haziran 2022
Tesettür Giyimde Elbise Seçimi

Elbise denildiğinde ilk akla gelen şüphesiz rahatlık ve şıklık. Hangi formda, renkte olursa olsun elbise giymek mutluluk verici. Zülays'ın her yaşa hitap eden elbise koleksiyonunu incelediğinizde yenilikçi uygulamaların hâkim olduğu ve modernize edilmiş klâsik tasarımları hemen görebilirsiniz.

16 Mayıs 2022
Uygun Fiyatlı Tesettür Giyim Ürünleri

Ah, şu alışveriş yapmak olmasa keyfimiz nasıl yerine gelirdi? Giyim tarzı belirleyip bu doğrultuda seçimler gerçekleştirmek, modaseverler için adeta bir tutku. Yeniliklere açık olduğunuz anlarda başlangıçları fırsata çevirebilir, hayattan zevk almaya başlayabilir, kimi zaman da stilinizi koruyarak istikrarlı bir şekilde alışverişe devam edebilirsiniz. 

16 Mayıs 2022
Hareket Özgürlüğü Sunan Tesettür Modelleri

Sizce kıyafetlerde neye öncelik verilmeli? Model türü ne olursa olsun içinde rahat edeceğiniz giysiler giymek daha keyifli olmaz mı?

10 Mayıs 2022
Tesettür Giyim Şıklığı Zülays’ta!

Aynaya baktığımızda neleri görmek isteriz? Güçlü bir duruş, mutlu bir yüz, baştan aşağı şık bir giyim, günlük hayatta karşılaşılan her şey duyguları etkiliyor. Motivasyon oluşturmak için yapılan olumlamalar sayesinde yüzümüzü hoş bir tebessümün kaplaması ise adeta kaçınılmaz. Sözcükler kadar giyim stili de moral kaynağı olarak ön planda duruyor. 

27 Nisan 2022
Enerjinizi Yansıtan Tesettür Giyim Önerileri

Rahatlık… Günün her anında hissetmek istediğiniz rahatlık, üzerinizde taşıdığınız kıyafetlerde de olması gereken bir özellik. İster sportif ister feminen giyinin; seçtiğiniz her tür parçada hareketlerinizin özgürleştiğini bilmek ayrı bir huzur yaşatır. Hem şık hem konforlu giysiler ise kaliteli kumaş, kalıp ve dikim gibi pek çok unsurla birlikte son şeklini alır. 

14 Mart 2022
Gençliğin Enerjisi Zülays Tasarımlarına Yansıyor!

Tesettür ve kadın giyim konusunda dinamik bir yol çizen Zülays, günlük yaşam stilinden özel davetlere uzanan geniş ürün yelpazesi ile her kesime hitap etmekte. Modelleri incelerken tasarımlardaki yaratıcı dokunuşlar, kombin yapmak için sabırsızlanmana neden olabilir. Peki, giyim seçenekleri hususunda seni neler bekliyor?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.